رویه های ارسال کالا تیز خرید

لذت خرید را حس کنید

در روز های عادی، سفارش‌ طبق رویه‌ های زیر ارسال می‌ شود. در شرایط ویژه مانند جشنواره‌ ها یا روز های شلوغ و پر ازدحام مانند اسفند ماه، برحسب روش و محل دریافت سفارش، زمان ارسال متفاوت است و امکان دارد، طبق رویه‌ های زیر صورت نگیرد.

تیز خرید با شرایط ارسال سریع‌، لذت خریدی متفاوت را برای شما فراهم کرده است. در حال حاضر طرح تحویل اکسپرس در مشهد فعال شده است، اما به زودی شهر های دیگر را هم تحت پوشش می‌ دهیم.

مشهد :

سفارش‌ ها در شهر مشهد مطابق بازه زمانی که مشتریان هنگام ثبت سفارش انتخاب می‌ کنند، تحویل داده خواهد شد. همچنین امکان تحویل سفارش در همه روزهای هفته وجود دارد و تمامی سفارش ها در شهر مشهد رایگان ارسال خواهند شد.

سایر شهر ها :

امکان تحویل سفارش‌ هایی که تا ساعت 12 روز های کاری شنبه تا چهارشنبه ثبت شوند، 3 الی 5 روز بعد وجود دارد. سفارش‌ هایی که بعد از ساعت 12 و یا روز های پنج‌ شنبه، جمعه و تعطیلات رسمی ثبت شوند، در اولین روز کاری بعد پردازش خواهند شد.

نکات مهم :

  • در رابطه با سرویس تحویل اکسپرس فروشگاه اینترنتی تیز خرید، با وجود اینکه تابه حال ماموران توزیع سفارش با هدف تسهیل فرایند خرید و همراهی بیش‌ تر با مشتریان، تعداد زیادی از سفارش‌ ها را درب واحد تحویل می‌ دادند، از این به بعد محل تحویل سفارش به درب اصلی ساختمان (منتهی به خیابان) تغییر خواهد کرد.دلیل اتخاذ این تصمیم به دریافت شکایات متعدد از مدیران ساختمان‌ ها، برخی محدودیت‌ های موجود و اجتناب از مواردی که ورود به ساختمان‌ ها می‌ تواند ایجاد کند، مربوط می‌ شود. از جمله‌ ی این موارد می‌ توان به قوانین محدوده‌ های شخصی و خصوصی، فضا های مشترک آپارتمان‌ ها و ورود به برخی مجتمع‌ های مسکونی، اماکن تجاری، فرهنگی یا دولتی، اشاره کرد.
  • تحویل رایگان در حال حاضر فقط شامل شهر مشهد می شود و سفارشات سایر شهر ها با هزینه و تعرفه پست ارسال خواهد شد.
  • صاحب پروفایل یا شخص دیگری که صاحب پروفایل نام، آدرس و تلفن وی را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کرده است، هنگام دریافت کالا باید کارت شناسایی معتبر مانند کارت ملی همراه داشته باشد.
  • لازم است تطابق تعداد اقلام سفارش با فاکتور، در حضور همکاران تحویل سفارش کنترل شود.
  • برای سرعت و سهولت رسیدگی به درخواست‌ مشتریان در زمینه آسیب‏‏ یا ایراد فیزیکی کالا، اکیداً توصیه می‌ شود سلامت فیزیکی و ظاهری کالا های دریافتی درحضور همکاران تحویل سفارش چک شود و در صورت وجود مشکل یا ایراد از تحویل گرفتن آن خودداری کنید. بدیهی است که تحویل گرفتن کالا توسط مشتری به منزله تایید سلامت فیزیکی آن خواهد بود.
  • تحویل سفارش در اماکن عمومی همچون کافه، کافی نت، رستوران، هتل و مانند آن امکان‌ پذیر نیست و لازم است آدرس تحویل، دقیق و قابل استناد باشد.
  • پست پیشتاز برای سفارش‌های خارج از مشهد در نظر گرفته شده است. پس از پردازش سفارش و تحویل به پست، زمان تقریبی تحویل سفارش ارسالی بنا به محدوده جغرافیایی و مقصد سفارش بین 24 تا 72 ساعت کاری می باشد.

  • اگر ارسال سفارش مشمول هزینه باشد ( سفارش‌ های که از طریق پست پیشتاز یا تیپاکس ارسال می‌ شوند )، هزینه ارسال در فاکتور درج می‌ شود و دریافت هرگونه مبلغ اضافی هنگام تحویل کالا تخلف محسوب می‌ شود. در صورت مشاهده چنین مواردی لطفاً مراتب را جهت پیگیری از طریق ایمیل info@tizkharid.com به تیز خرید اطلاع دهید.

اگر درباره دفتر ها و هزینه باربری نیاز به اطلاعات بیشتر دارید، به بخش روش ارسال باربری در ادامه همین صفحه مراجعه کنید.

برای ارسال کالا های حجیم و سنگین به سایر شهر ها، کالا به‌ صورت پس‌ کرایه (پرداخت هزینه باربری هنگام تحویل مرسوله) ارسال خواهد شد.

فروشگاه اینترنتی تیز خرید