خرید گوشی موبایل اقساطی در مشهد

همانطور که میدانید گوشی موبایل چیزیست که شاید 99.9% افراد اغلب از آن ستفاده میکنند و ارتباط مستقیم با کار و حرفه آنها داشته باشد و هرچه سرعت و کارایی موبایل بالاتر باشد قطعا کار ها سریعتر انجام شده و بهتر میتوانند به نتیجه برسند،اما قیمت گوشی موبایل به حدی بالا رفته که خیلی از افراد جامعه دست و دلشان به خرید گوشی های گران قیمت بعضا بالای 15 میلیون تومان نمیرود.

برای مثال شما برای خرید گوشی سامسونگ مدل پرچمدار تقریبا 9 میلیون تومان باید هزینه کرد.
یا به عنوان مثال برای خرید گوشی آیفون آخرین مدل 21 میلیون باید هزینه کرد که واقعا هزینه بسیار سنگین و کمری شکنی است.

راه حل ما برای این هزیه سنگین فروش اقساطی گوشی موبایل است،که علاوه بر تحویل آنی گوشی حتی میتواند با پیش پرداخت بسیار کم (30%) گوشی را در دست داشته باشید،یعنی خرید گوشی چکی انجام میشود و تا 12 ماه هم میتوانید اقساط کنید.

برای مثال چند مورد از گوشی های روز بازار رو برای شما مثال میزنیم تا کاملا قابل درک شود.

خرید گوشی موبایل اقساطی در مشهد
خرید گوشی قسطی در مشهد فروشگاه فیزیکی

خرید اقساطی گوشی سامسونگ

شما برای خرید گوشی سامسونگ مدل اس 9 به صورت نقدی باید 12 میلیون تومان بپردازید اما اگر خواسته باشید خرید قسطی گوشی سامسونگ را داشته باشید،به راحتی میتوانید از شرایط 2 تا 12 ماه استفاده کنید و گوشی را با سود 2% ماهیانه به 12 قسط تقسیم کنید و تقریبا ماهانه یک میلیون

 و دویصت هزار تومان بپردازید که به مراتب آسان تر از این است که شما به صورت یکجا بخواهید 12 میلیون تومان بپردازید، این شرایط قسطی گوشی سامسونگ مناسب کسانی است که میخواهند با پولشان در بازار کار کنند و طی همان زمان پولشان را با توجه به نوسانات بازار چند برابر کنند.

 خرید اقساطی گوشی سامسونگ خرید اقساطی گوشی سامسونگ

 

خرید اقساطی گوشی اپل آیفون

گوشی آیفون مخصوص کسانی است که پرستیژ کاری برای آنها بسیار مهم است یا به این برند خاص و دوست داشتنی عادت کرده اند ونمی توانند گوشی دیگری در دست بگیرند و یا به فکر ارتقاء تلفن همراه خود هستند و میخواهند گوشی دوسیمکارت داشته باشند تا از همراه داشتن گوشی اضافه جلوگیری کنند.
میرسیم به بخش مهم محاسبه قیمتی در همین تاریخ که درحال محاسبه هستیم قیمت آخرین مدل گوشی آیفون Xs تقریبا 20 میلیون تومان است که برای یک گوشی مبلغ بسیاااار زیادی است اما اگر بخواهیم با سود 2% ماهیانه با اقساط 12 ماهه این گوشی را از تیزخرید خریداری کنید قیمت این گوشی ماهانه فقط یک میلوین و دویست هزار تومان میبایست پرداخت کنید که در مقایسه با قیمت 20 میلیون تومان یکجا مبلغ بسیار اندکی است و میتوان ب عنوان یک قسط در سبد خرج های ماهیانه جای داد و آنرا حضم کرد.

تیزخرید با شرایط پرداخت فوق العاده توانسته است شما را در داشتن یک گوشی موبایل با اقساط بلند مدت یاری رساند و یکی دیگر از آپشن های شرایط قسطی تیزخرید خرید قسطی قطعات موبایل است.

خرید اقساطی گوشی هواوی

خرید قسطی قطعات موبایل

خرید قسطی قطعات موبایل و تعمیرات موبایل به صورت قسطی میتواند برای بسیاری از کسانی که گوشی موبایلشان دچار عیب شده است میتواند کمک بسیار زیادی باشد.
به عنوان مثال کسی که آیفون Xs دارد و صفحه نمایش آن شکسته شده باشد برای تعمیر آب باید به صورت نقدی 6.500.000 تومان پرداخت کند که مبلغی بسیار سنگین و سرسام آور است اما شما در خدمات خرید قسطی قطعات موبایل تیزخرید گوشی را تعمیر کرده و گوشی را بدون پیش قسط تحویل بگیرید و تا 12 ماه قسط بندی کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر با بخش پشتیبانی ما تماس بگیرید:

09374333028 ساسان رشیدی

برای قرار گرفتن در نوبت ارائه گوشی اقساطی روی عکس پایین کلیک کرده و فرم را پر کنید